O Nas

TECH Company Sp. z o.o. powstała w 2010 roku. Jest właścicielem marki ECOcaloria, pod którą zajmuje się m.in. dystrybucją urządzeń promiennikowych oraz nagrzewnic powietrza. Celem Spółki jest sprzedaż nowoczesnych i ekologicznych urządzeń przemysłowych niezbędnych do budowy energooszczędnych i bezobsługowych instalacji przemysłowych. Siedziba Firmy znajduje się w Starachowicach w województwie świętokrzyskim.

TECH Company Sp. z o.o. promuje cztery wiodące marki produktowe:

ECOray – urządzenia promiennikowe;

ECOair – nagrzewnice powietrza;

ECOcool – urządzenia chłodzące i klimatyzacyjne;

ECOenergy – odnawialne źródła energii tj. elektrownie wiatrowe, kolektory słoneczne itp.

Nadrzędnym celem Firmy jest dostarczenie Klientom satysfakcji z zakupionych urządzeń i świadczonych usług.

Etapy naszych działań
Rozpoznanie potrzeb Klienta

Rozpoznajemy potrzeby Klienta już podczas pierwszej rozmowy ze szczególnym uwzględnieniem oczekiwań osób zainteresowanych naszymi produktami. Poprzez rozmowę uzyskujemy niezbędne informacje, które są potrzebne, aby w odpowiedni sposób dobrać urządzenia. Jesteśmy otwarci na spełnienie wymagań nawet najbardziej wymagającego Inwestora. Proponujemy również rozmowę z Naszym doradcą techniczno-handlowym, który odpowie na wszelkie nurtujące pytania.

Dobór urządzeń

Nasi pracownicy szczegółowo analizują uzyskane informacje. Prawidłowo dobrane urządzenia skutecznie obniżają nakłady inwestycyjne, a także zapewniają maksymalny komfort cieplny nie zanieczyszczając środowiska naturalnego, czego nie może zapewnić wiele tradycyjnych systemów grzewczych.

Wykonanie projektu

Na życzenie Klienta dział techniczny Firmy wykonuje projekty kompletnych systemów grzewczych przedstawiając nowoczesne rozwiązania w dziedzinie projektowania różnego typu instalacji przemysłowych. Wykonanie projektu jest najważniejszym elementem rozpoczynającej się inwestycji. Wysoka jakość przedstawionych rozwiązań pozwala na optymalizacje kosztów oraz szybkość prowadzonych prac instalacyjnych wpływając na wysoki poziom zadowolenia Klienta. Wykonywane projekty posiadają wszelkie uzgodnienia branżowe niezbędne do uzyskania pozwolenia na budowę.

Sprzedaż

W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę urządzeń grzewczych oraz chłodzących, którą staramy się poszerzać, tak aby spełniać wymogi Naszych Klientów. Posiadamy urządzenia elektryczne, gazowe i wodne, co zwiększa możliwość wyboru, a także umożliwia dostosowanie odpowiedniego urządzenia do obiektu, w którym ma pracować.