Najczęściej zadawane pytania

Tak, taka możliwość istnieje. Biorąc pod uwagę duże zapylenie, trzeba dobrać urządzenie, które może pracować w takich warunkach. Takim urządzeniem może być, np. promiennik wodny, który idealnie sprawdza się w trudnych warunkach pracy.
Lamp kwarcowych, które posiadają promienniki elektryczne ECOray typ REF, REM i RET, nie można dotykać gołymi rękoma. Jeżeli jednak była dotknięta to trzeba zmyć odciski palców miękką ściereczką nasączoną denaturatem lub alkoholem. Jeżeli zabrudzenia nie będą zmyte mogą spowodować szybsze zużywanie lub awarię urządzenia.
Tak, oczywiście. W asortymencie naszych produktów posiadamy również różnego rodzaju nagrzewnice i klimakonwektory, które również spełniają funkcje grzewcze, a także i chłodzące.
Czas oczekiwania jest zróżnicowany. Zależy od ilości i dostępności zamówionych urządzeń. Oscyluje w przedziale 7-21 dni od daty złożenia zamówienia.
Nie rozpatrujemy tego w takich kategoriach. Nasze urządzenia to produkty wysokiej jakości, skuteczne i nowoczesne. Warto zaznaczyć, że każdy obiekt jest inny, więc i urządzenia muszą być dostosowane do parametrów technicznych, rodzaju hali i środowiska. Każdy czynnik jest istotny, a odpowiedni dobór urządzenia będzie skutkował jego długą żywotnością.
Oczywiście, że tak. Nasze urządzenia nie tylko są zasilane gazem, ale także wodą, energią elektryczną itp. Dla każdego typu obiektu zaproponujemy Państwu optymalne rozwiązanie.