ECOcool inaczej urządzenia chłodzące. Posiadają możliwość pracy zarówno z gorącą jak i chłodną wodą „2 w 1”. Te dwie funkcje zostały połączone ze sobą tak, aby jeszcze bardziej sprostać wymaganiom Klientów umożliwiając zakup urządzenia dwufunkcyjnego.

Cool – ochładzać, nazwa zapożyczona z języka angielskiego. Produkty tej marki są stworzone do utrzymywania odpowiedniej temperatury zarówno w okresie letnim – poprzez chłodzenie, jak również w zimie - ogrzewanie. Warto zauważyć, iż w odróżnieniu od urządzeń dedykowanych, te służą przez cały rok. Podczas upałów spełniają funkcję klimatyzacji, a podczas mroźnych dni ogrzewają powietrze. Stanowią idealną alternatywę systemów klimatyzacji, których budowa w obiektach przemysłowych jest często wręcz niemożliwa lub bardzo kosztowna. Urządzenia spełniają wszystkie normy związane z ich energooszczędnością. Są przyjazne środowisku naturalnemu.

W asortymencie produktów tej marki znajdziecie Państwo klimakonwektory oraz nagrzewnice i promienniki wodne. Nośnikiem energii tych urządzeń przeważnie jest zimna lub gorąca woda. Klimakonwektory idealnie nadają się do użytkowania w pomieszczeniach biurowych i socjalnych, natomiast promienniki i nagrzewnice przeznaczone są do zabudowy w obiektach o znacznej kubaturze.

Zwracamy Państwa uwagę na zakup tego typu urządzeń! Są ekologiczne, oszczędne w eksploatacji, pozwalają zastąpić dwie odrębne instalacje jedną uniwersalną, co umożliwia jej wykorzystanie przez cały rok.